23.11.15

tai, kas lieka

Pasiilgau rašymo. Pasiilgau tų minčių, kurios užlieja smegenų vingius ir laisvai besiliejačių sakinių savo galvoja, kuriuos legvais klavišų spaudinėjimais užrašydavau. Nežinau kur, bet visa tai dingsta, paskui vėl atsiranda. Galvoje nebūna jokių minčių, arba visos užklumpa vienu metu. 
Paskuitnėm dienom jaučius taip, kaip jaučiaus 12-oje klasėje. Pasimetus, bandanti surasti save, suprasti ko noriu gyvenime, ką noriu veikti ir kas mane džiugina. Ir pagrindinis klausimas kylantis: ar man patinka daryti tai, ką darau. Kad ir kaip bebūtų dažniausiai atsakymas yra neigiamas, nors vis dar laukiu ir tikiuos, kad tai pasikeis. Noriu galiausiai gyvenime daryti tai, kas mane džiugina, dėl ko ryte atsikėlus veide pasirodo šypseną, ką daršyčiau mielu noriu, ir nereikėtų prievarta savęs versti daryti vienus ar kitus dalykus. Kad ir kaip sunkiai ar lengvai tai skambėtų, vis dėl to tai nėra lengva.
Nors jau perkopiau 22-uosius savo metus, vis dar jaučiuosi įstrigusi 16-tuose savo gyvenimo metuose. Kai nereikia apie nieką per daug galvoti, viskas paprasta ir gražu, kai dar gali nežinoti ko nori, būti gyvenime neapsisrendęs ir daryti begalę klaidų. Nors kas sakė, kad negaliu daryti klaidų dar ir šiandien? Nesu tikra, kad gyvenime galiausiai ateina tas amžius ir tas laikas, kai nebedarai klaidų, kai turi pakankamai išminties priimti bet kokius kilusius gyvenimo sprendimus. 
Viskas aplinkui atrodo netikrai tikra. nelengvai lengva. 
Ir vėl mintyse kyla žmonių veidai, kurie ir geriausių draugų tapo tiesiog pažįstamais, tais žmonėmis, kurie kažkada žinojo viską, o dabar daugiausia ką ištari: labas. 
Mandarinai. Viską gelbėja mandarinai. 

2 komentarai:

 1. Visi žmonės beveik visada neteisūs. Kitas prikolas yra charakteris: kai supranti, kad kažkas tikriausiai nepasiekiama ir tiesiog eini toliau be jokio dėmesio tam, kas negali būti pakeista. Tai reiškia, nebegalvojimą apie dalykų priežastis, o tik apie veiksmų seką ir kaip ji keičiasi, kai kuris nors iš variantų tampa negalimas.
  Nehumaniškas galvojimas, sutinku. Bet žvėriukai turi pranašumą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Iš ties sunku pasakyt kada žmogus yra teisus, ir priima tiesingus sprendimus ir kada ne. Labai daug kas priklauso nuo pašalinių veiksnių, ir sunku vertint žmonių pasirinkimus ir jų teisumą.

   Panaikinti