30.12.15

Naujametinis tag`as

Metams einant į pabaigą, bežiūrinėdama savo blogą ir galvodama ką su juo daryt, kaip pakeist, ar nekeist ar iš vis tiesiog pašalint, atradau jau kelis metus iš eilės tagą, kurį padarau prieš arba po naujų. Kadangi šiuo metu atostogauju ir leidžiu sau visiškai nieko nedaryt, kas yra susiję su kažkuo kitu, nei poilsis, tai nusprendžiau, kad tai puiki veikla šiandienai. 

1. Ar įvykdei visus siekius, kuriuos buvai nusistačiusi 2015 pradžioje? Nelabai šiuo klausimu galiu ką pasakyti, nes jei ir buvai nusistačius kažkokius tai siekius, tai neatsimenu. Ai buvau pasidariusi "laimės stiklainį", į kurį kiekvieną dientą turėjau įmesti lapuka su užrašytu kažkokiu laimingu, linksmu ar šiaip mielu dalyku, kuris įvyko tą dieną. Tai pavyko daryti kokius du mėnesius, po to tiesiog nustojau, tuo viskas ir baigės. Realiai niekad neįvykdau visų siekių, kuriuos nusistatau, nes bėgant laikui, kadangi jų dažniausiai net neužsirašau, todėl tiesiog pamirštu. 

2. Ar 2015 mirė koks nors artimas žmogus? Ne. (happy)

3. Kokias šalis aplankei? Ameriką (pagaliau), Lenkiją ir žinoma Lietuvą. 

4. Ką padarei 2015-aisiais, ko niekada nesi dariusi ankščiau? Maudžiausi vandenyne. Iš ties labai sunku atsakyti į šį klausimą, sunku prisiminti visus įvykius, kurie buvo šiais metais, ką atlikau būtent šiais metais, nes per juos įvyko visko labai daug, ir tapau realiai beveik visiškai savarankišta, todėl tam tikrus dalykus, nelabai įsimintinus, kasdieninius, įprastus dariau pirmus kartus. 

5. Ką norėtum įgauti šiais metais, ko neturėjai praeitais? Dar didesnio pasitikėjimo savimi, didesnio ryžto siekiant savo svajonių ir šiaip didesnio užsispyrimo. 

6. Koks tavo didžiausias pasiekimas 2015? Bandymas atrasti save ir suprasti ko noriu. Nors ir dar neatradau savęs, bet pagaliau pradėjau ieškot ir galvot ko noriu. 

7. Ties kuo labiausiai susikirtai? Vienareikšmiškai - mokslai ir sveikta. 

8. Ar buvai stipriai susirgusi, sunegalavusi? Iš ties tas negalavimas prasidėjo dar 2014 metų lapkritį, kai pradėjau vaikščiot pas daktarus ir tikrintis savo sviekatą, dėl nemažėjančios temperatūros, galiausiai pravaikščiojus pro visus daktarus, pasidarius labai daug įvairių tyrimų, per pačią sesiją gėriau dvejus antibiotikus, dvejus vaistusi ir keturis vitaminus. Ir neseniai dar buvau labai sunegalavus dėl savo vieno danties. 

9. Koks buvo geriausias dalykas, kurį nusipirkai? Prisipažinsiu, kad šiais metais išleidau iš ties daaaaug pinigų, ir nusipirkau visko daaaug, ko norėjau, ko reikėjo arba nelabai reikėjo. Galiausiai manau, kad vienas iš geriausių pirkinių tai telefonas. 

10. Kieno poelgis nusipelnė šventės? Visų žmonių, kurie padarė kažką gero šiais metais nusipelnė šventės. 

11. Kieno poelgis privertė tave pasibaisėti? ISIS. 

12. Kam išleidai daugiausiai savo pinigų? Kelionei į Ameriką. Manau.

13. Dėl ko labai labai džiaugiesi? Šiuo metu nuoširdžiai džiaugiuosi viskuo, nes aplinkui žmonės yra limingi, viskas gerai, saulė šviečia, pagaliau yra sniego, viskas puikiai. 

14. Kokia daina tau visada primins apie 2015? 

15. Palyginus su 2015 pradžia ir pabaiga tu esi?
a) Linksmesnė ar liūdnesnė? Linksmesnė;
b) Lieknesnė ar apkūnesnė? The same.  
c) Turi daugiau ar mažiau pinigų? Mažiau, visada po kalėdų yra žymiai mažiau pinigų.

16. Ką norėtum, jog būtum darius daugiau? Kad tam tikrais atvėjais būčiau buvus labiau atsipalaidavus.

17. Ką norėtum, jog būtum darius mažiau? Zyzus dėl visko. 

18. Kaip praleidai Kalėdas? Tiesiog puikiai. Leidau sau visiškai ilsėtis, nedaryt nieko, po ilgo laiko pagaliau buvau su visa savo šeima. 

19. Ar įsimylėjai 2015 metais? Žinoma, ta tokia naivia, nekalta meile. 

20. Ar nekenti ko nors dabar, ko nekentei tokiu pačiu metu tik 2015 - aisiais? Praeitais metais į šį klausimą atsakymas buvo "Taip". Nuoširdžiai negaliu pasakyti ko tuo metu nekenčiau. Šiuo metu nesugalvoju nei vieno žmogaus, kurio nekeščiau, dėl to labai džiaugiuosi. 

21. Kokia buvo geriausia perskaityta knyga? Kad ir kaip būtų gaila, bet šiais metais beveik neskaičiau, nes neturėjau tam laiko. 

22. Koks buvo didžiausias tavo muzikinis atradimas? Jį atradau šią savaitę ir dėl to labai džiaugiuosi.


23. Kaip apibūdintum savo stilių 2015? Šiais metais jis taip keitės, kad realiai negaliu atsakyti į šį klausimą. 

24. Ko tu ilgiesi? Keletos žmonių, kurių nebėra mano gyvenime.

25. Pasidalink naudojama pamoka, kurią išmokai 2015-aisiais? Svajok atsargiai, nes svajonės tikrai pildosi. 

HAPPY NEW YEAR !! 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą