28.12.15

Pozityvas

Šiais metais Kalėdos man tapo susikaupimo ir poilsio laikas. Vienintelis laikas metuose, kai turiu atostogas, kai galiu tiesiog nieko neveikti, visiškai atsipalaiduot, dienomis nelyst iš savo pižamos ir žiūrėt vieną po kito filmą. Iš ties šventinis laikotarpis mane jau aplankė lapkričio pabaigoje, kai pradėjau galvoti apie visas dovanas kam ką nupirkt, kai nuėjus į parduotuvę negalėjau ramiai praeiti pro tas visas Kalėdines dekoracijas ir dovanų popierių, o ausų būgnelius visą mėnesį kuteno Kalėdinės dainos. 
Kaip ir visada universitete visi atsiskaitymai būna sukrauti į kelias savaites, kai gali tiesiog užsikasti visais darbais ką reikia padaryti. Tačiau po visko, buvo be galo gera tiesiog atsipalaiduoti ir ramiai laukti švenčių apie nieką negalvojat.
Šiandien susimąsčiau apie šiuos metus, kaip jie praėjo, kas gero įvyko. Galbūt dėl to kalti artėjantys nauji metai, o galbūt tiesiog pradėjau galvot apie viską dėl nieko neveikimo.
Bėgant metams iš ties nepagalvodavau kiek visko buvo šiais metais, tačiau prabėgus mintyse visus metus ir visus įvykius, kas įvyko, išvada tokia, kad šie metai buvo įspūdingi. 
2015-ieji buvo vieni iš tų metų, kur vyko visko daug, kai laiko dažniausiai neturėjau normaliam poilsiui, bet dėl to šiuo metu nesigailiu. Galbūt pirmoji metų dalis nebuvo tokia įsimintina, nes daugiausiai laiko skyriau mokslams, sesijoms, praktikai, darbų atsiskaitymui ir reikalų tvarkymui, kadangi norėjau, kad iki vasaros būčiau padarius viską, ir nereikėtų sukti galvos dėl kažko. Tuo metu supratau, kad iš mane supančių suaugusių žmonių, yra labai daug žmonių, kurie arba pavydi arba turi kažkokių savo jaunystėje nusivylimų, neįgyvendintų svajonių ar kažkokių tikslų, kurie nori sužlugdyti jaunų žmonių norus, svajones ir viena ar kita prasme juos tiesiog sužlugdyti, kad jie būtų tie zobiai ir robotai, kurie toliai darbo nieko daugiau ir nemato. 
Galiausiai atėjo vasarą, kai išsipildė ilgai mintyse šmėgdžiavusi svajonė. Amerika, ta išsvajota šalis. Ankščiau, kai apie tai galvodavau ir svajodavau, kad vieną dieną vaikščiosiu Niujorko gatvėmis, naktį stebėsiu visas sužibančias švieselias, kad bent kelias dienas gyvensiu būtent to Niujorko ritmu, arba, kad Amerikoj praleisiu keturis mėnesius, svajojau apie tai. Bet galvojau, kad tai viena iš tų svajonių, kurios ir liks svajonėmis dar ilgai. Bet dabar suprantu, kad tai įgyvendint iš ties buvo pakankamai lengva, žymiai lengviau, nei aš tai įsivaizdavau. Tai buvo vienas įsimintiniausių šių metų įvykis, kurio metu įgavau daug patirties, gerų prisiminimų, ir neįkainojamų akimirkų, kurios mintyse išliks visą gyvenimą. 
Grįžus kibau vėl tiesiai į mokslus, kadangi turėjau pasivyti tai ką praleidau. Iš ties grįžusi pradėjau į viską žiūrėti kitaip, pradėjau priimti kitokius sprendimus, į pasaulį ir viską kas vyksta aplinkui žiūrėti kitomis akimis. Galiausiai lioviausi dariusi tai, kas paskutiniu metu man neteikė jokio malonumo, pradėjau ieškoti savęs. Buvo iš ties sunkių akimirkų, kai visi reikalai,visi darbai sukrito į vieną vietą, kai atrodė, kad rankos svyra ir nebeturiu jėgų niekam padaryti, kai norėjosi viską mesti ir nieko nedaryti, nes nežinojau ko noriu iš gyvenimo, kai nežinojau kas aš esu ir kokią vietą po saule aš užimu. Nežinau dar dabar ko noriu iš gyvenimo, ką veiksiu baigusi studijas, kuo užsiimsiu, ko noriu, ko nenoriu. Nuoširdžiai nežinau nieko, bet žinau, kad atėjus laikui sužinosiu, suprasiu. Galiausiai atrasiu save, suprasiu kas aš ir rasiu atsakymus į kylančius klausimus. Nebūtina visko sužinoti dabar. Kai kurie atsakymai ir kai kurių dalykų supratimas reikalauja laiko. 
Dabar reikia džiaugtis tuo ką turim, tai kas esam ir ką pasekėm. Nors ir nesijaučiu pasaulyje padariusi kažko įpatingo, reikšmingo, bet turiu tam laiko. 
Su praėjusiom ir artėjančioms šventėm Jus visus, jei dar kas nors čia užsuka. 
Nusišypsokit, nes gyvenimas, nors ir ne visada atrodo, bet yra gražus ! :))Komentarų nėra:

Rašyti komentarą